Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Gnslngr
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Apr 16, 2011
Location: USA
Recent Rankings
98 The Iron Giant (1999) - Apr 16, 2011
87 The Green Mile (1999) - Apr 16, 2011
60 Madagascar (2005) - Apr 16, 2011
50 I Am Legend (2007) - Apr 16, 2011
97 Pulp Fiction (1994) - Apr 16, 2011
76 Edward Scissorhands (1990) - Apr 16, 2011
54 V for Vendetta (2006) - Apr 16, 2011
18 Freddy Vs. Jason (2003) - Apr 16, 2011
90 Minority Report (2002) - Apr 16, 2011
86 WALL·E (2008) - Apr 16, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Gnslngr. Why not go rank more films, then come back and check it out again?