Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Golem
Flick Fan - 82 Films Ranked
Member Since: May 18, 2008
Location: Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
100 Neseli günler (1978) - Jan 06, 2011
90 Bes vakit (2006) - Jan 06, 2011
85 Dondurmam gaymak (2006) - Jan 06, 2011
100 Agir roman (1997) - Jan 06, 2011
88 Beynelmilel (2006) - Jan 06, 2011
88 Son istasyon (2010) - Jan 06, 2011
85 Pardon (2005) - Jan 06, 2011
90 Fasulye (2000) - Jan 06, 2011
85 Gemide (1999) - Jan 06, 2011
60 Videodrome (1983) - Jun 01, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Golem. Why not go rank more films, then come back and check it out again?