Goly1

goly1
Movie Buff - 119 Film Ratings
Member Since: 04 Aug 2012
Location: Tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 84% They Shoot Horses, Don't They? (1969) - Rated 11 Sep 2012
63 7% Grace Is Gone (2007) - Rated 11 Sep 2012
69 10% Wanderlust (2012) - Rated 11 Sep 2012
70 14% The Apartment (1996) - Rated 11 Sep 2012
75 24% Take Shelter (2011) - Rated 11 Sep 2012
90 84% Belle de jour (1967) - Rated 11 Sep 2012
85 57% Stolen Kisses (1968) - Rated 11 Sep 2012
95 94% McCabe & Mrs. Miller (1971) - Rated 11 Sep 2012
90 84% 3 Women (1977) - Rated 11 Sep 2012
100 97% A Man for All Seasons (1966) - Rated 24 Aug 2012