Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Gomorrite
Movie Buff - 335 Films Ranked
Member Since: Oct 7, 2008
Location: France
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 Rendezvous in Paris (1995) - May 06, 2009
70 C'était un rendez-vous (1976) - May 06, 2009
70 RoboCop (1987) - May 06, 2009
90 Gerry (2002) - May 06, 2009
30 Juno (2007) - May 06, 2009
30 Little Miss Sunshine (2006) - May 06, 2009
0 Pan's Labyrinth (2006) - May 06, 2009
90 Woman on the Beach (2006) - May 06, 2009
90 The Birds (1963) - May 06, 2009
60 Last Tango in Paris (1972) - May 06, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Gomorrite. Why not go rank more films, then come back and check it out again?