![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Gonfran7 | |
![]() |
Movie Buff - 141 Films Ranked
Member Since: Jun 23, 2011
Location: Buenos Aires, Capital Federal, Argentina
|

| 43 | The Grey (2012) - Apr 18, 2012 |
| 73 | Contagion (2011) - Nov 05, 2011 |
| 92 | Limitless (2011) - Oct 29, 2011 |
| 79 | Clash of the Titans (2010) - Oct 29, 2011 |
| 45 | Buried (2010) - Oct 29, 2011 |
| 42 | Sunshine (2007) - Oct 22, 2011 |
| 88 | Taken (2009) - Oct 22, 2011 |
| 73 | Coach Carter (2005) - Oct 22, 2011 |
| 92 | Fracture (2007) - Oct 10, 2011 |
| 79 | The A-Team (2010) - Oct 10, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |