![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Goobs | |
![]() |
Movie Buff - 430 Films Ranked
Member Since: Jul 23, 2010
Location: Denmark
|

| 70 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Dec 06, 2010 |
| 65 | Cruel Intentions (1999) - Dec 06, 2010 |
| 85 | Before Sunset (2004) - Dec 06, 2010 |
| 80 | The Hurt Locker (2009) - Jul 24, 2010 |
| 85 | Magnolia (1999) - Jul 24, 2010 |
| 100 | The Insider (1999) - Jul 24, 2010 |
| 90 | A Beautiful Mind (2001) - Jul 24, 2010 |
| 30 | The Science of Sleep (2006) - Jul 24, 2010 |
| 45 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Jul 24, 2010 |
| 65 | Dangerous Minds (1995) - Jul 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |