Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Gosienka
Movie Buff - 279 Films Ranked
Member Since: Jun 15, 2008
Location: Ezanville, France
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
30 Scream 3 (2000) - Jun 17, 2008
70 The Last Emperor (1987) - Jun 17, 2008
60 Gattaca (1997) - Jun 17, 2008
65 I Am Legend (2007) - Jun 17, 2008
50 Uncle Buck (1989) - Jun 17, 2008
60 Great Expectations (1998) - Jun 17, 2008
65 Blow (2001) - Jun 17, 2008
65 Saw III (2006) - Jun 17, 2008
55 City of Angels (1998) - Jun 17, 2008
40 A Fish Called Wanda (1988) - Jun 17, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Gosienka. Why not go rank more films, then come back and check it out again?