Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
GothamCity
Film Freak - 590 Films Ranked
Member Since: Oct 19, 2010
Location: Austin, USA
Recent Rankings
85 Hamlet (1996) - Oct 02, 2011
55 Days of Heaven (1978) - Sep 02, 2011
75 The Thin Red Line (1998) - Sep 02, 2011
10 The New World (2005) - Sep 02, 2011
35 The Tree of Life (2011) - Sep 02, 2011
45 Bend It Like Beckham (2002) - Sep 02, 2011
0 The Benchwarmers (2006) - Sep 02, 2011
75 Dazed and Confused (1993) - Sep 02, 2011
55 School of Rock (2003) - Sep 02, 2011
60 A Scanner Darkly (2006) - Sep 02, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with GothamCity. Why not go rank more films, then come back and check it out again?