![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Greenz | |
![]() |
Movie Buff - 128 Films Ranked
Member Since: Apr 24, 2011
Location: Norway
|

| 34 | Stuck on You (2003) - Jan 07, 2012 |
| 89 | Enemy at the Gates (2001) - Jan 07, 2012 |
| 93 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jan 07, 2012 |
| 79 | Jurassic Park III (2001) - Jan 07, 2012 |
| 70 | Beowulf (2007) - Jan 07, 2012 |
| 79 | Dude, Where's My Car? (2000) - Jan 07, 2012 |
| 72 | Get Smart (2008) - Jan 07, 2012 |
| 87 | Black Swan (2010) - Jan 07, 2012 |
| 89 | Toy Story (1995) - Jan 07, 2012 |
| 64 | Aeon Flux (2005) - Jan 07, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |