![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Greg | |
![]() |
Film Freak - 509 Films Ranked
Member Since: Apr 12, 2006
Location: Canada
|

| 78 | Downfall (2004) - Oct 09, 2010 |
| 75 | Planet of the Apes (1968) - Nov 12, 2007 |
| 95 | A Clockwork Orange (1971) - Nov 12, 2007 |
| 80 | Baseketball (1998) - Nov 12, 2007 |
| 75 | The Truman Show (1998) - Nov 12, 2007 |
| 55 | The Name of the Rose (1986) - Nov 12, 2007 |
| 60 | *batteries not included (1987) - Nov 12, 2007 |
| 55 | Judge Dredd (1995) - Nov 12, 2007 |
| 75 | Highlander (1986) - Nov 12, 2007 |
| 70 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Nov 12, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |