![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Gregregreg | |
![]() |
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: May 25, 2006
Location: USA
|

| 89 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 91 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 80 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 82 | The Amityville Horror (2005) - Aug 13, 2007 |
| 91 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Barbershop (2002) - Aug 13, 2007 |
| 2 | Boat Trip (2002) - Aug 13, 2007 |
| 30 | The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Constantine (2005) - Aug 13, 2007 |
| 2 | Daredevil (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |