![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Gregzilla | |
![]() |
Cinema Addict - 1414 Films Ranked
Member Since: Apr 10, 2009
Location: New York, USA
Age: 43
Gender: Male
Status: Single
|

| 90 | Taxi Driver (1976) - May 29, 2012 |
| 70 | The Terminator (1984) - May 27, 2012 |
| 40 | The Lost City (1935) - May 27, 2012 |
| 50 | Captive Wild Woman (1943) - May 24, 2012 |
| 30 | The Adventures of Buckaroo Banzai Across the Eighth Dimension! (1984) - May 22, 2012 |
| 30 | Trancers (1985) - May 20, 2012 |
| 60 | Colors (1988) - May 18, 2012 |
| 40 | Death Drug (1978) - May 16, 2012 |
| 40 | The Blues Brothers (1980) - May 13, 2012 |
| 60 | Simon, King of the Witches (1971) - May 10, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |