Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
GriFF3n
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
Recent Rankings
84 Stranger Than Fiction (2006) - Aug 19, 2009
89 Thank You for Smoking (2006) - Aug 19, 2009
93 Super Troopers (2002) - Aug 19, 2009
93 Jackie Brown (1997) - Aug 19, 2009
81 Balls of Fury (2007) - Aug 19, 2009
91 Slither (2006) - Aug 19, 2009
88 The Ladykillers (2004) - Aug 19, 2009
93 Shaun of the Dead (2004) - Aug 19, 2009
84 Bad Santa (2003) - Aug 19, 2009
92 Smokin' Aces (2007) - Aug 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with GriFF3n. Why not go rank more films, then come back and check it out again?