![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Groggykash | |
![]() |
Cinema Addict - 2000 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: St Albert, Alberta, Canada
|
|
Message Sent!
500 characters left
| |

| 60 | Canadian Bacon - Jan 27, 2010 |
| 55 | Fever Pitch - Jan 27, 2010 |
| 60 | Ju-on: The Grudge - Jan 27, 2010 |
| 30 | The Meteor Man - Jan 27, 2010 |
| 50 | 12 Rounds - Jan 25, 2010 |
| 45 | Passenger 57 - Jan 25, 2010 |
| 65 | Sixteen Candles - Jan 25, 2010 |
| 75 | Taxi Driver - Jan 25, 2010 |
| 60 | Last Man Standing - Jan 25, 2010 |
| 50 | Child's Play 2 - Jan 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2010 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS5,527,000 Movie Rankings and Counting... |