![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Grognard99 | |
![]() |
Film Freak - 509 Films Ranked
Member Since: Feb 19, 2012
Location: Smyrna, GA, USA
|
|
Bio: Retired IT manager, ex-US Army officer, International corporate Public Affairs manager
| |

| 1 | Bill and Ted's Bogus Journey (1991) - Feb 19, 2012 |
| 1 | The Wedding Planner (2001) - Feb 19, 2012 |
| 1 | The Santa Clause 2 (2002) - Feb 19, 2012 |
| 45 | Cool Hand Luke (1967) - Feb 19, 2012 |
| 5 | American Psycho (2000) - Feb 19, 2012 |
| 5 | This Is England (2006) - Feb 19, 2012 |
| 25 | M (1931) - Feb 19, 2012 |
| 5 | Tomorrow Never Dies (1997) - Feb 19, 2012 |
| 15 | The Jacket (2005) - Feb 19, 2012 |
| 15 | Pulse (2006) - Feb 19, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |