Grue

grue
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 22 Aug 2007
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 76% City of God (2002) - Rated 22 Aug 2007
86 65% Man Bites Dog (1992) - Rated 22 Aug 2007
100 94% Requiem for a Dream (2000) - Rated 22 Aug 2007
92 74% The Fountain (2006) - Rated 22 Aug 2007
70 26% Commando (1985) - Rated 22 Aug 2007
95 82% Dark City (1998) - Rated 22 Aug 2007
75 38% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 22 Aug 2007
90 70% Se7en (1995) - Rated 22 Aug 2007
85 58% Tombstone (1993) - Rated 22 Aug 2007
75 38% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 22 Aug 2007