Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Moonrise Kingdom
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Gryphon
Film Freak - 688 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2009
Location: Fredericksburg, VA, USA
Recent Rankings
75 50 First Dates (2004) - Jul 01, 2011
85 A Fistful of Dollars (1964) - Jul 01, 2011
65 Leprechaun (1993) - Jul 01, 2011
75 European Vacation (1985) - Jul 01, 2011
65 Land of the Dead (2005) - Jul 01, 2011
65 Forces of Nature (1999) - Jul 01, 2011
65 War of the Worlds (2005) - Jul 01, 2011
95 First Knight (1995) - Jul 01, 2011
85 A Very Brady Sequel (1996) - Jul 01, 2011
95 Big (1988) - Jul 01, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Gryphon. Why not go rank more films, then come back and check it out again?