Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Moonrise Kingdom
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Gulcan
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Jun 21, 2010
Location: ankara, Turkey
Recent Rankings
93 Kick-Ass (2010) - Jun 21, 2010
92 Finding Nemo (2003) - Jun 21, 2010
93 Precious (2009) - Jun 21, 2010
90 Eskiya (1996) - Jun 21, 2010
94 Schindler's List (1993) - Jun 21, 2010
95 Avatar (2009) - Jun 21, 2010
97 Forrest Gump (1994) - Jun 21, 2010
96 Addams Family Values (1993) - Jun 21, 2010
100 Beetlejuice (1988) - Jun 21, 2010
78 (500) Days of Summer (2009) - Jun 21, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Gulcan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?