Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Gunslinger
Cinema Addict - 1030 Films Ranked
Member Since: Jan 7, 2009
Location: Plovdiv, Bulgaria
Bio: I am a Science Fiction Bastard
Recent Rankings
100 16 Blocks (2006) - Dec 12, 2009
100 Stalker (1979) - Dec 12, 2009
0 Basic Instinct 2 (2006) - Dec 12, 2009
0 The Pink Panther (2006) - Dec 12, 2009
0 The Brave One (2007) - Dec 12, 2009
100 Bubba Ho-Tep (2002) - Dec 12, 2009
100 Death Becomes Her (1992) - Dec 12, 2009
0 Die Hard 2 (1990) - Dec 12, 2009
100 Horton Hears a Who! (2008) - Dec 12, 2009
0 Eragon (2006) - Dec 12, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Gunslinger. Why not go rank more films, then come back and check it out again?