Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Moonrise Kingdom
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Gurns10xxx
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2010
Location: USA
Recent Rankings
87 X-Men: The Last Stand (2006) - Mar 30, 2010
89 Batman Begins (2005) - Mar 30, 2010
99 Saving Private Ryan (1998) - Mar 30, 2010
88 Speed (1994) - Mar 30, 2010
82 Donnie Darko (2001) - Mar 30, 2010
89 Top Gun (1986) - Mar 30, 2010
87 Training Day (2001) - Mar 30, 2010
50 Blades of Glory (2007) - Mar 30, 2010
90 Toy Story (1995) - Mar 30, 2010
82 Three Kings (1999) - Mar 30, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Gurns10xxx. Why not go rank more films, then come back and check it out again?