GuyCorngood

guycorngood
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 04 Aug 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 74% The Iron Giant (1999) - Rated 05 Aug 2007
97 92% City of God (2002) - Rated 05 Aug 2007
100 99% The Third Man (1949) - Rated 05 Aug 2007
90 64% Babe (1995) - Rated 05 Aug 2007
93 72% Open Range (2003) - Rated 05 Aug 2007
88 54% Million Dollar Baby (2004) - Rated 05 Aug 2007
95 80% Conan the Barbarian (1982) - Rated 05 Aug 2007
95 80% Escape from New York (1981) - Rated 05 Aug 2007
40 1% Batman & Robin (1997) - Rated 05 Aug 2007
60 9% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 05 Aug 2007