Gvauz

gvauz
Movie Buff - 355 Film Ratings
Member Since: 22 Nov 2011
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

15% Angel's Egg (1985) - Rated 10 Jan 2012
3% Alone in the Dark II (2008) - Rated 10 Jan 2012
34% Aliens (1986) - Rated 10 Jan 2012
55% Alien 3 (1992) - Rated 10 Jan 2012
34% Alien (1979) - Rated 10 Jan 2012
55% 2009: Lost Memories (2002) - Rated 10 Jan 2012
1% 11-11-11 (2011) - Rated 10 Jan 2012
74% Fight Club (1999) - Rated 22 Nov 2011
34% The Rum Diary (2011) - Rated 22 Nov 2011
55% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 22 Nov 2011