![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
HKFanatic | |
![]() |
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: Jul 8, 2009
Location: USA
|

| 90 | Hero (2002) - Jul 08, 2009 |
| 90 | X2: X-Men United (2003) - Jul 08, 2009 |
| 65 | Die Hard 2 (1990) - Jul 08, 2009 |
| 40 | Contact (1997) - Jul 08, 2009 |
| 40 | The Mummy Returns (2001) - Jul 08, 2009 |
| 75 | Signs (2002) - Jul 08, 2009 |
| 85 | Princess Mononoke (1997) - Jul 08, 2009 |
| 75 | Event Horizon (1997) - Jul 08, 2009 |
| 80 | The Bourne Identity (2002) - Jul 08, 2009 |
| 40 | Paycheck (2003) - Jul 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |