![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
HMF | |
![]() |
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2006
Location: USA
|
| 60 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Faculty (1998) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Derailed (2005) - Aug 13, 2007 |
| 60 | School of Rock (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Longest Yard (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 20 | The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |