![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
HUTSON1840 | |
![]() |
Movie Buff - 148 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2009
Location: USA
|

| 75 | 12 Angry Men (1957) - Oct 17, 2009 |
| 85 | The Hunt for Red October (1990) - Oct 17, 2009 |
| 75 | The Cocoanuts (1929) - Oct 17, 2009 |
| 85 | The Last Samurai (2003) - Oct 17, 2009 |
| 100 | The Matrix (1999) - Oct 17, 2009 |
| 88 | The Princess Bride (1987) - Oct 17, 2009 |
| 100 | Predator (1987) - Oct 17, 2009 |
| 88 | Soldier (1998) - Oct 17, 2009 |
| 75 | Die Another Day (2002) - Oct 17, 2009 |
| 80 | Platoon (1986) - Oct 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |