Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Hadleyreis
Cinema Addict - 1141 Films Ranked
Member Since: Jan 17, 2009
Location: London, UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
33 Hop (2011) - Feb 10, 2012
76 Solaris (1972) - Feb 09, 2012
94 Ivan's Childhood (1962) - Feb 06, 2012
65 This Gun for Hire (1942) - Feb 05, 2012
Mini-Review: the shadow of the moving microphone
85 The Tenant (1976) - Feb 05, 2012
84 The Big Sleep (1946) - Feb 04, 2012
76 The Bloody Olive (1996) - Feb 04, 2012
86 Le Cercle rouge (1970) - Feb 02, 2012
17 Killer Bees! (2002) - Jan 29, 2012
Mini-Review: Unfortunately not a film about the Wu-Tang Clan.
35 Husk (2011) - Jan 29, 2012
Mini-Review: Did it not occur to them to just move the sewing machine?
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Hadleyreis. Why not go rank more films, then come back and check it out again?