![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
HalbWesen | |
![]() |
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Nov 16, 2009
Location: Croatia
|

| 100 | Black Cat, White Cat (1998) - Mar 05, 2010 |
| 80 | Synecdoche, New York (2008) - Nov 24, 2009 |
| 99 | Underground (1995) - Nov 24, 2009 |
| 92 | The Science of Sleep (2006) - Nov 20, 2009 |
| 90 | The Dot and the Line: A Romance in Lower Mathematics (1965) - Nov 17, 2009 |
| 98 | That Obscure Object of Desire (1977) - Nov 16, 2009 |
| 100 | The Discreet Charm of the Bourgeoisie (1972) - Nov 16, 2009 |
| 77 | Punishment Park (1971) - Nov 16, 2009 |
| 100 | Dimensions of Dialogue (1982) - Nov 16, 2009 |
| 97 | Jídlo (1992) - Nov 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |