Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Hamid1986
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Jan 21, 2012
Location: Iran
Recent Rankings
95 Inglourious Basterds (2009) - Feb 10, 2012
79 Scarecrow (1973) - Feb 03, 2012
78 The Lion King (1994) - Feb 03, 2012
81 American History X (1998) - Feb 03, 2012
78 Million Dollar Baby (2004) - Feb 03, 2012
67 Fast Five (2011) - Feb 03, 2012
76 Hachiko: A Dog's Story (2009) - Feb 03, 2012
79 Road to Perdition (2002) - Feb 03, 2012
83 Stand by Me (1986) - Feb 03, 2012
80 Rio (2011) - Feb 03, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Hamid1986. Why not go rank more films, then come back and check it out again?