![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Hammer | |
![]() |
Movie Buff - 159 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 97 | American Pie (1999) - May 04, 2009 |
| 97 | Full Metal Jacket (1987) - May 04, 2009 |
| 90 | The Silence of the Lambs (1991) - May 04, 2009 |
| 91 | Memento (2001) - May 04, 2009 |
| 97 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - May 04, 2009 |
| 97 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - May 04, 2009 |
| 93 | Batman Begins (2005) - May 04, 2009 |
| 96 | Amélie (2001) - May 04, 2009 |
| 100 | The Princess Bride (1987) - May 04, 2009 |
| 93 | Bad Santa (2003) - May 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |