![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Hanoi_Xan | |
![]() |
Movie Buff - 125 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Finland
|

| 75 | Dawn of the Dead (2004) - Aug 22, 2009 |
| 50 | U-571 (2000) - Aug 22, 2009 |
| 50 | Knocked Up (2007) - Aug 22, 2009 |
| 80 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 22, 2009 |
| 80 | Paris, Texas (1984) - Aug 22, 2009 |
| 75 | Sideways (2004) - Aug 22, 2009 |
| 70 | Diamonds Are Forever (1971) - Aug 22, 2009 |
| 70 | A Mighty Wind (2003) - Aug 22, 2009 |
| 95 | Toy Story 2 (1999) - Aug 22, 2009 |
| 90 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Aug 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |