![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Harlock | |
![]() |
Film Freak - 923 Films Ranked
Member Since: Dec 15, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | In Bruges (2008) - Feb 04, 2009 |
| 65 | Apollo 13 (1995) - Feb 04, 2009 |
| 40 | The Sandlot (1993) - Feb 04, 2009 |
| 40 | The Doors (1991) - Jan 23, 2009 |
| 85 | JFK (1991) - Jan 23, 2009 |
| 60 | The Man Who Knew Too Little (1997) - Jan 23, 2009 |
| 45 | Get Smart (2008) - Jan 23, 2009 |
| 85 | Bottle Rocket (1994) - Jan 23, 2009 |
| 35 | Hotel Chevalier (2007) - Jan 23, 2009 |
| 80 | The World's Fastest Indian (2005) - Jan 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |