![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
HarryFabian | |
![]() |
Movie Buff - 143 Films Ranked
Member Since: Aug 11, 2008
Location: USA
|

| 80 | Jaws (1975) - Aug 11, 2008 |
| 78 | The Wages of Fear (1953) - Aug 11, 2008 |
| 96 | The Fallen Idol (1948) - Aug 11, 2008 |
| 81 | Trapeze (1956) - Aug 11, 2008 |
| 98 | Double Indemnity (1944) - Aug 11, 2008 |
| 73 | Ace in the Hole (1951) - Aug 11, 2008 |
| 69 | The Lost Weekend (1945) - Aug 11, 2008 |
| 90 | The Major and the Minor (1942) - Aug 11, 2008 |
| 83 | Sunset Blvd. (1950) - Aug 11, 2008 |
| 89 | Stalag 17 (1953) - Aug 11, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |