Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
HartsigA
Movie Buff - 206 Films Ranked
Member Since: Oct 9, 2006
Location: USA
Recent Rankings
95 Love Actually (2003) - Aug 13, 2007
86 Jarhead (2005) - Aug 13, 2007
97 Capote (2005) - Aug 13, 2007
90 Rebecca (1940) - Aug 13, 2007
75 The Terminator (1984) - Aug 13, 2007
100 Psycho (1960) - Aug 13, 2007
75 Entrapment (1999) - Aug 13, 2007
85 Annie Hall (1977) - Aug 13, 2007
90 American History X (1998) - Aug 13, 2007
69 High School High (1996) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with HartsigA. Why not go rank more films, then come back and check it out again?