![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
HatAndThat | |
![]() |
Movie Buff - 214 Films Ranked
Member Since: May 2, 2006
Location: USA
|

| 80 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | All About My Mother (1999) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Alone in the Dark (2005) - Aug 13, 2007 |
| 100 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 100 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Amores Perros (2000) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Phantom of the Opera (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Behind Enemy Lines (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Being John Malkovich (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |