![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
HatRat | |
![]() |
Film Freak - 654 Films Ranked
Member Since: Sep 8, 2010
Location: Hong Kong
|

| 76 | Flashdance (1983) - Sep 11, 2010 |
| 78 | Wayne's World 2 (1993) - Sep 11, 2010 |
| 84 | Romancing the Stone (1984) - Sep 11, 2010 |
| 79 | Assault on Precinct 13 (2005) - Sep 11, 2010 |
| 81 | Enemy of the State (1998) - Sep 11, 2010 |
| 73 | The Game (1997) - Sep 11, 2010 |
| 79 | The Firm (1993) - Sep 11, 2010 |
| 86 | The Late Shift (1996) - Sep 11, 2010 |
| 80 | A Bridge Too Far (1977) - Sep 11, 2010 |
| 77 | Frost/Nixon (2008) - Sep 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |