Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Hawkeye
Movie Buff - 265 Films Ranked
Member Since: May 14, 2009
Location: Antalya, Turkey
Recent Rankings
90 Hook (1991) - Apr 28, 2012
94 Dawn of the Dead (2004) - Apr 28, 2012
92 Sucker Punch (2011) - Apr 28, 2012
95 Arabesk (1989) - Apr 20, 2012
50 The Usual Suspects (1995) - Apr 20, 2012
90 Taxi (2004) - Apr 06, 2012
90 Apollo 13 (1995) - Apr 06, 2012
85 EdTV (1999) - Apr 06, 2012
99 The English Patient (1996) - Apr 05, 2012
99 Shrek 2 (2004) - Apr 05, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Hawkeye. Why not go rank more films, then come back and check it out again?