![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Haydee | |
![]() |
Movie Buff - 207 Films Ranked
Member Since: May 29, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | High Fidelity (2000) - May 29, 2009 |
| 60 | Titanic (1997) - May 29, 2009 |
| 70 | Catch Me If You Can (2002) - May 29, 2009 |
| 75 | Casablanca (1942) - May 29, 2009 |
| 70 | Freddy Vs. Jason (2003) - May 29, 2009 |
| 10 | Steel (1997) - May 29, 2009 |
| 60 | Police Academy 2: Their First Assignment (1985) - May 29, 2009 |
| 50 | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - May 29, 2009 |
| 60 | Baseketball (1998) - May 29, 2009 |
| 85 | Men in Black (1997) - May 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |