![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Haz567 | |
![]() |
Film Freak - 715 Films Ranked
Member Since: May 25, 2009
Location: Australia
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | The Age of Innocence (1993) - Oct 22, 2011 |
| 70 | Singapore Sling (1990) - Oct 14, 2011 |
| 80 | The Tree of Life (2011) - Oct 12, 2011 |
| 80 | Bridesmaids (2011) - Oct 05, 2011 |
| 75 | Gremlins 2: The New Batch (1990) - Oct 02, 2011 |
| 75 | Gremlins (1984) - Oct 02, 2011 |
| 80 | Drive (2011) - Sep 29, 2011 |
| 40 | Linda Lovelace for President (1975) - Aug 29, 2011 |
| 60 | A Nightmare on Elm Street (1984) - Aug 27, 2011 |
| 80 | Iconoclast (2010) - Aug 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |