Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
HectorWu19
Movie Buff - 116 Films Ranked
Member Since: Nov 18, 2009
Location: USA
Recent Rankings
70 Moulin Rouge! (2001) - Nov 18, 2009
60 American Pie 2 (2001) - Nov 18, 2009
30 Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Nov 18, 2009
30 K-PAX (2001) - Nov 18, 2009
80 Minority Report (2002) - Nov 18, 2009
40 Starsky & Hutch (2004) - Nov 18, 2009
30 The Recruit (2003) - Nov 18, 2009
60 Road Trip (2000) - Nov 18, 2009
60 Sleepy Hollow (1999) - Nov 18, 2009
80 Do The Right Thing (1989) - Nov 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with HectorWu19. Why not go rank more films, then come back and check it out again?