Hegder

hegder
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 16 May 2007
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 92% Blue Velvet (1986) - Rated 16 May 2007
59 16% Forrest Gump (1994) - Rated 16 May 2007
82 62% Natural Born Killers (1994) - Rated 16 May 2007
30 8% The Mask (1994) - Rated 16 May 2007
64 29% Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Rated 16 May 2007
61 25% Dick Tracy (1990) - Rated 16 May 2007
77 50% Wayne's World 2 (1993) - Rated 16 May 2007
68 34% A Few Good Men (1992) - Rated 16 May 2007
86 70% Cape Fear (1991) - Rated 16 May 2007
96 83% Schindler's List (1993) - Rated 16 May 2007