Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
HellPatrol
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Dec 8, 2009
Location: Toronto, Ontario, Canada
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
60 Paranormal Activity (2009) - Dec 09, 2009
75 Stuck on You (2003) - Dec 09, 2009
95 Wild Strawberries (1957) - Dec 09, 2009
90 Hunger (2008) - Dec 09, 2009
30 Gran Torino (2008) - Dec 09, 2009
94 Memento (2001) - Dec 09, 2009
86 Menace II Society (1993) - Dec 09, 2009
92 Run Lola Run (1998) - Dec 09, 2009
94 Akira (1988) - Dec 09, 2009
88 Children of Men (2006) - Dec 09, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with HellPatrol. Why not go rank more films, then come back and check it out again?