Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
HelloAlexCL
Movie Buff - 152 Films Ranked
Member Since: Nov 3, 2008
Location: USA
Recent Rankings
86 Do The Right Thing (1989) - Dec 01, 2008
79 About Schmidt (2002) - Dec 01, 2008
77 Cast Away (2000) - Dec 01, 2008
79 The Incredibles (2004) - Dec 01, 2008
90 Blue Velvet (1986) - Dec 01, 2008
76 Spirited Away (2002) - Dec 01, 2008
19 King Kong (2005) - Dec 01, 2008
24 Gone in 60 Seconds (2000) - Dec 01, 2008
82 Brazil (1985) - Dec 01, 2008
83 Rosemary's Baby (1968) - Dec 01, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with HelloAlexCL. Why not go rank more films, then come back and check it out again?