![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Hellvis | |
![]() |
Movie Buff - 286 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2007
Location: Sainte-Adele, Quebec, Canada
|

| 65 | Scanners (1981) - Sep 20, 2007 |
| 65 | Casper (1995) - Sep 20, 2007 |
| 65 | The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) - Sep 15, 2007 |
| 75 | Twin Dragons (1992) - Sep 15, 2007 |
| 55 | Freaky Friday (2003) - Sep 15, 2007 |
| 70 | The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning (2006) - Sep 15, 2007 |
| 90 | The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Sep 15, 2007 |
| 75 | Idle Hands (1999) - Sep 15, 2007 |
| 65 | Village of the Damned (1995) - Sep 15, 2007 |
| 70 | Titan A.E. (2000) - Sep 15, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |