Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Hemzoozle
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2012
Recent Rankings
92 Little Shop of Horrors (1986) - Jan 02, 2012
85 The Lion King (1994) - Jan 02, 2012
75 The Road (2009) - Jan 02, 2012
85 The Wrestler (2008) - Jan 02, 2012
83 Moon (2009) - Jan 02, 2012
80 Source Code (2011) - Jan 02, 2012
75 About a Boy (2002) - Jan 02, 2012
70 The Inbetweeners Movie (2011) - Jan 02, 2012
90 Me Without You (2001) - Jan 02, 2012
65 Troll Hunter (2010) - Jan 02, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Hemzoozle. Why not go rank more films, then come back and check it out again?