Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Hendrik732
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2006
Location: Australia
Recent Rankings
45 Hulk (2003) - Aug 13, 2007
60 Monkeybone (2001) - Aug 13, 2007
80 Aeon Flux (2005) - Aug 13, 2007
35 The Scorpion King (2002) - Aug 13, 2007
80 The Interpreter (2005) - Aug 13, 2007
95 City of Angels (1998) - Aug 13, 2007
85 Donnie Darko (2001) - Aug 13, 2007
50 Ocean's Twelve (2004) - Aug 13, 2007
20 The Longest Yard (2005) - Aug 13, 2007
75 The Ring Two (2005) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Hendrik732. Why not go rank more films, then come back and check it out again?