Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Hengame
Movie Buff - 183 Films Ranked
Member Since: Jan 9, 2011
Location: Spain
Recent Rankings
72 La Môme (2007) - Apr 06, 2012
85 Hugo (2011) - Apr 06, 2012
70 The Next Three Days (2010) - Apr 06, 2012
65 The Iron Lady (2011) - Apr 06, 2012
85 The Artist (2011) - Feb 26, 2012
72 Into the Wild (2007) - Jan 15, 2012
60 Bee Season (2005) - Jan 08, 2012
75 The Help (2011) - Jan 05, 2012
70 One Day (2011) - Jan 03, 2012
70 Conviction (2010) - Dec 27, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Hengame. Why not go rank more films, then come back and check it out again?