![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Henrique1911 | |
![]() |
Movie Buff - 405 Films Ranked
Member Since: Jan 15, 2009
Location: Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Amélie (2001) - Oct 17, 2009 |
| 100 | Before Sunrise (1995) - Oct 17, 2009 |
| 100 | Bill Hicks: Revelations (1993) - Oct 17, 2009 |
| 85 | Spirited Away (2002) - Sep 09, 2009 |
| 80 | A Mulher Invisível (2009) - Sep 09, 2009 |
| 80 | So Normal (2003) - Sep 09, 2009 |
| 100 | Seven (1995) - Sep 09, 2009 |
| 50 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Jul 30, 2009 |
| 95 | Throne of Blood (1957) - Jun 28, 2009 |
| 95 | The Searchers (1956) - Jun 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |