![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
HerrGruen | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Mar 11, 2011
Location: Germany
|

| 97 | The Shawshank Redemption (1994) - Mar 11, 2011 |
| 92 | Avatar (2009) - Mar 11, 2011 |
| 90 | Lethal Weapon 2 (1989) - Mar 11, 2011 |
| 90 | Lethal Weapon 3 (1992) - Mar 11, 2011 |
| 90 | Lethal Weapon (1987) - Mar 11, 2011 |
| 90 | Lethal Weapon 4 (1998) - Mar 11, 2011 |
| 98 | Stardust (2007) - Mar 11, 2011 |
| 80 | Snakes on a Plane (2006) - Mar 11, 2011 |
| 0 | The 41-Year-Old Virgin Who Knocked Up Sarah Marshall and Felt Superbad About It (2010) - Mar 11, 2011 |
| 90 | Superbad (2007) - Mar 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |