![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Herrick.43 | |
![]() |
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Jul 22, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Donnie Darko (2001) - Jul 22, 2009 |
| 86 | Trainspotting (1996) - Jul 22, 2009 |
| 98 | The Shawshank Redemption (1994) - Jul 22, 2009 |
| 88 | 25th Hour (2002) - Jul 22, 2009 |
| 92 | Rounders (1998) - Jul 22, 2009 |
| 88 | Zodiac (2007) - Jul 22, 2009 |
| 90 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jul 22, 2009 |
| 83 | Wayne's World (1992) - Jul 22, 2009 |
| 77 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Jul 22, 2009 |
| 77 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Jul 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |