![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Hesitations | |
![]() |
Movie Buff - 196 Films Ranked
Member Since: Aug 25, 2008
Location: USA
|

| 75 | Aanrijding in Moscou (2008) - Feb 28, 2009 |
| 75 | The Dark Knight (2008) - Feb 09, 2009 |
| 75 | Dirty Pretty Things (2002) - Jan 07, 2009 |
| 80 | Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) - Jan 07, 2009 |
| 60 | Dead Man (1995) - Jan 07, 2009 |
| 80 | A Little Romance (1979) - Jan 04, 2009 |
| 60 | Curse of the Golden Flower (2006) - Jan 04, 2009 |
| 80 | Jules and Jim (1962) - Jan 01, 2009 |
| 80 | The Rules of the Game (1939) - Dec 28, 2008 |
| 70 | The Spiderwick Chronicles (2008) - Dec 28, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |